Autor

Wojciech Kuczok

Wojciech Kuczok – prozaik, scenarzysta i speleolog. Autor powieści „Gnój", „Senność" i „Spiski" a także zbiorów opowiadań: „Opowieści słychane", „Szkieleciarki", „Widmokrąg" i „Obscenariusz". Opublikował również tomik snów pod tytułem „Proszę mnie nie budzić". Jego autorstwa są też tomy o tematyce filmowej: „To piekielne kino" i „Moje projekcje" oraz zapiski z podróży „Poza światłem". W 2004 roku otrzymał Nagrodę Literacką Nike i Paszport Polityki. Autor kilku scenariuszy filmowych, między innymi „Pręg" i „Senności" Magdaleny Piekorz. Jako speleolog odkrył kilka dużych jaskiń w Polsce m. in. Niedźwiedzią Górną, uważaną za najpiękniejszą jaskinię Jury Krakowsko- Częstochowskiej.

Książki Autora

AUDIOBOOK CZARNA

10.00 
Audiobook z muzyką i efektami dźwiękowymi. Jeremi jest zamożnym, przystojnym mężczyzną, wspaniałym ojcem i świetnym przedsiębiorcą. Ma tylko jeden problem – o swojej żonie Beacie potrafi myśleć już tylko jako o matce swoich dzieci. Maryśka ma być dla niego urozmaiceniem, namiętną przygodą na chwilę. Jeremi gubi się jednak w swoich uczuciach. Nie przypuszcza też, że kobieta może go pokochać miłością aż do granic obłędu. Czarna to mała miejscowość – plotki szybko docierają do rodzin kochanków. 
  • ISBN: 968-83-65157-30-0
  • lektor: Edyta Olszówka
  • produkcja dźwięku: Osorno
  • czas : 5 godz. 40 min
  • płyta CD w formacie mp3
  • cena okładkowa: 35,00

CZARNA

10.00 
Jeremi jest zamożnym, przystojnym mężczyzną, wspaniałym ojcem i świetnym przedsiębiorcą. Ma tylko jeden problem – o swojej żonie Beacie potrafi myśleć już tylko jako o matce swoich dzieci. Maryśka ma być dla niego urozmaiceniem, namiętną przygodą na chwilę. Jeremi gubi się jednak w swoich uczuciach. Nie przypuszcza też, że kobieta może go pokochać miłością aż do granic obłędu. Czarna to mała miejscowość – plotki szybko docierają do rodzin kochanków.
Rok wydania: 2017
Wydanie: 1
ISBN: 978-83-65157-21-8
Oprawa: miękka ze skrzydełkami
Liczba stron: 230
Cena okładkowa: 35,00